Wybór płytek ceramicznych w sieci

Dlaczego warto wybrać płytki 3D?

Poszukując wyjątkowych płytek do łazienki oraz kuchni możemy znaleźć wiele modeli trójwymiarowych, wypukłych, które mogą bardzo ciekawie wpasować się do naszych wnętrz.

W łazience płytki trójwymiarowe możemy połączyć z płytkami płaskimi, tworzyć poziome paski czy też pionowe słupy z płytek, które bardzo ciekawie będą wpływały na naszą łazienkę, ożywiają wnętrze. Elementy trójwymiarowe mogą również wpłynąć na postrzeganie przestrzeni, powiększać optycznie naszą łazienkę jak również kuchnie.

Płytki trójwymiarowe Aspa Brillo

Firma Decus oferuje bardzo ciekawe płytki trójwymiarowe z serii Aspa, są to modele Blanco Brillo oraz Negro Brillo, płytki białe oraz czarne o wymiarach 10 x 15 cm. Wymiary sprawiają, że możemy łatwo dopasowywać je do płytek 45 cm, 60 cm czy 90 cm. Możemy ten sposób roztworzyć bardzo ciekawe połączenie. Dodatkowo małe wymiary pozwalają bardzo dobrze dopasować płytki pomiędzy szafkami w kuchni, możemy w łazience stworzyć obramowanie lustra, zabudować wannę oraz prysznic. Obecnie klienci coraz częściej poszukują płytek o ciekawym wzornictwie i nieszablonowym wyglądzie. Jasne płytki w łazience mogą wpłynąć na inne postrzeganie rozmiaru, będą powiększały nieco pomieszczenie. Dodatkowo białe płytki warto zastosować w łazienkach, które nie posiadają okna.

W przypadku płytek ściennych wybieramy ceramikę, która pokryta jest szkliwem, dzięki czemu odporna jest na działanie wilgoci. Dodatkowo powierzchnia szkliwa bardzo łatwo się czyści za pomocą standardowych środków do płytek. W przypadku płytek podłogowych wybieramy gres, może być to gres szkliwiony, warstwa szkliwa będzie zapewniała ochronę, w łazience warto zastosować płytki o odpowiednich właściwościach. Poszukujemy płytek antypoślizgowych, o współczynniku R11 czy R12. Dzięki temu są to płytki, które stawiają opór, będą bezpiecznym rozwiązaniem do wszystkich pomieszczeń wilgotnych.

Modele trójwymiarowe na naszej ścianie bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni pomiędzy szafkami, w łazience jako ozdoba lustra, obudowa wanny czy zlewu. Płytki Decus Aspa białe oraz czarne możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Decus/7746. Są to płytki o wymiarach 10 x 15 cm, które łatwo w pasujemy w różne powierzchni.