Wybór płytek ceramicznych w sieci

Jakie płytki wybrać do pomieszczeń w stylistyce minimalistycznej

Jeśli chcesz uzyskać bardziej nowoczesny i minimalistyczny wygląd pomieszczeń, uzupełnić wnętrza urządzone w stylu industrialnym czy skandynawskim, płytki gładkie w monochromatycznej palecie barw mogą najlepiej pasować do twojego domu.

Chociaż takie płytki są proste, w stonowanych barwach, nie oznacza to, że muszą być nudne. Nadal możesz eksperymentować z teksturami i wykończeniami lub układać płytki w ciekawe wzory, łączyć w pomieszczeniu płytki w różnych odcieniach i stylach.

Matowe płytki z gresu w kolorach szarości

Płytki polerowane w matowym wykończeniu dobrze pasują do eleganckich wnętrz, o dużo bardziej miękkim i ciepłym wykończeniu niż oferują płytki błyszczące. Płytki z efektem kamienia, jak te imitujące antracytowy granit z białymi żyłkami Status Grafito, doskonale pasują zarówno do łazienki czy kuchni, jak i przedpokoju. W łazience dobrze sprawdzą się płytki gresowe wodoodporne, na podłogi warto wybrać płytki także antypoślizgowe. Właściwości techniczne gresu porcelanowego pomogły wzmocnić ten materiał, umożliwiając jego instalację w najbardziej wymagających przestrzeniach.

Płytki gresowe mogą mieć nowoczesne wykończenia, które nadają piękny i współczesny wygląd posadzkom i ścianom. Tak jest w przypadku matowego wykończenia z dopracowanym akcentem, dostępnego w kolekcjach płytek producenta MYR Ceramica, uniwersalnego i łatwego do łączenia z innymi materiałami w celu stworzenia bardzo różnych stylów we wnętrzach. Białe i szare płytki Icon doskonale ze sobą współgrają, zapewniając modny, chłodny wygląd nowoczesnych pomieszczeń.

Na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/MYR-Ceramica/7745 możesz obejrzeć i zakupić płytki producenta MYR Ceramica, zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych modeli. Jeśli szukasz wyrazistego i czystego wrażenia lub chcesz, aby pomieszczenie było jasne i przewiewne, jasne płytki Icon Perla to zawsze dobra opcja. Pomagają również sprawić, że małe wnętrze wygląda na większe i łatwo jest znaleźć pasujące do perłowej bieli kolorowe akcesoria. Ciemniejsze szare płytki Icon Gris z pewnością dodają pomieszczeniu bardziej dramatycznego, a jednocześnie luksusowego wyglądu. Szare kafelki dobrze komponują się również z kolorowymi akcentami, tworząc ciekawy kontrast.